درباره ما

خانه > درباره ما

درباره پی‌سی‌پروگ

امری که امروزه مورد توجه بسیاری از وب‌مستران و صاحبان کسب و کار قرار گرفته است، امر تبلیغات می‌باشد. راه‌های تبلیغاتی زیادی وجود دارد که اکثر قریب به یقین این روش‌ها، پرهزینه و زمان‌بر است. از این رو، جای خالی ابزارها و نرم‌افزار‌هایی که کار تبلیغات و گسترش و رونق کسب‌و‌کارها را ساده‌تر سازد، احساس می‌شود.

گروه نرم‌افزاری پی‌سی‌پروگ به مدیریت متین مرادی، فعالیت خود را از سال 1394 به صورت رسمی آغاز کرد. این گروه متشکل از افراد جوان و متخصص در زمینه برنامه‌نویسی تحت ویندوز، سعی دارند تا نیاز صاحبان کسب‌و‌کار به انجام فعالیت‌های تبلیغاتی در حوزه ایمیل مارکتینگ، اس‌ام‌اس مارکتینگ، بک‌لینک سازی و غیره را برطرف کنند؛ از این رو، تلاش شبانه روزی این گروه در راستای طراحی نرم افزار تحت ویندوز مبتنی بر جمع آوره داده از سایت‌های مبدا ( Data Gathering ) ، ساخت بک‌لینک از طریق ریپورتاژ مطلب به وبلاگ‌های پارسی زبان، ارسال ایمیل به صورت انبوه از طریق نرم افزار و سایر نرم افزارها در این حوزه‌ها می‌باشد.

قسمت عمده فعالیت گروه پی‌سی‌پروگ، طراحی اختصاصی نرم‌افزار‌های رباتیک و جمع آوری اطلاعات است. امروزه ربات ها به سرعت پیشرفت میکنند و درصدد جایگزینی نیروی انسانی هستند. سرعت بالا، دقت بالا، هزینه پایین، عدم نیاز به نیروی انسانی و در نیتجه مقرون به صرفه بودن، از سری ویژگی‌هایی است که ربات‌ها به ارمغان می‌آورند. همانطور که شعار گروه نرم افزاری پی‌سی‌پروگ است: در آینده‌ای بسیار نزدیک، «ربات‌ها می‌آیند» و جا انسان را می‌گیرند!

همانطور که ذکر شد، تخصص اصلی تیم پی‌سی‌پروگ، ساخت نرم افزارهای جمع آوری داده و اطلاعات و طراحی انواع ربات ها در حوزه‌های زیر است:

طراحی ربات جمع آوری داده‌ها.
طراحی ربات استخراج اطلاعات از تمامی وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها.
طراحی ربات واردسازی اطلاعات (Data Entry) در پلتفرم‌های گوناگون.
طراحی ربات ساخت بانک اطلاعاتی (دیتابیس) با توجه به اطلاعات موجود در سایت هدف.
طراحی ربات انتقال مطلب و فایل از وب‌سایت ها (فید و RSS) به انواع وبلاگدهی‌ها
طراحی ربات به منظور ارسال دسته‌ای لینک‌ها به مجموع وبلاگ‌های فرد به منظور سهولت امر ریپورتاژ لینک
طراحی ربات برای ارسال ایمیل انبوه بدون نیاز به سرور
اتصال پنل پیامکی مورد نظر به نرم‌افزار‌های جمع آوری داده
اتصال ربات ارسال ایمیل انبوه به نرم‌افزار‌های جمع آوری داده
و غیره.

شما عزیزان میتوانید از طریق صفحه تماس با ما، با پشتیبان تیم پی‌سی‌پروگ در ارتباط باشید تا هر گونه سفارش طراحی نرم افزار، سوال، پیشنهاد خود را با ما به اشتراک بگذارید. همچنین قادر خواهید بود از طریق فرم ثبت شکایات، مشکلات و شکایات خود را از این مجموعه بیان نمایید تا در اسرع وقت به آنها رسیدگی شود.

0 +

پروژه موفق

0

نرم افزار عمومی

0

پروژه های در حال انجام

0 +

مشتری راضی

تیم پی‌سی‌پروگ

با متخصصان پی‌سی‌پروگ آشنا شوید.

مشتریان راضی

نظرات مشتریان آبی را بررسی کنید.