توافق نامه خرید نرم افزار

خانه > توافق نامه خرید نرم افزار

توافق نامه خرید نرم افزار از پی سی پروگ

 

* تمامی نرم افزار های داخل سایت، در صورت نبود آفر، به قیمت درج شده در صفحه ی مربوطه فروخته میشود.

* پرداخت از طریق درگاه آنلاین زرین پال بوده و فقط از آدرس : https://zarinp.al/@pcprog امکان پذیر است. تمامی مبالغ واریز شده از طریق صفحات دیگر، غیر قابل قبول بوده و پی سی پروگ هیچگونه مسئولیتی در قبال برگشت وجه ندارد.

* تمامی نرم افزار ها به مدت ۲ ماه پشتیبانی رایگان دارند ؛ هرگونه مشکل احتمالی به وجود آمده برای نرم افزار ها، از طریق جیمیل، یاهو آیدی و در نهایت نرم افزار های کنترل از راه دور ( نظیر AnyDesk ) حل خواهد شد. اگر خریدار حاضر به استفاده از راه های ذکر شده برای حل مشکل نرم افزار نباشد، پی سی پروگ هیچ مسولیتی در قبال مشکلات ندارد!

*در صورت بروز مشکلات فنی پیش آمده برای سایتِ پی سی پروگ، مشکل حد اکثر تا ۵ روز آینده رفع میشود. در طی این ساعات، مدیریت سایت پی سی پروگ به وجود آمدنِ مشکل را از طریق ایمیل و پیامک به کاربران اعلام خواهد کرد.

*در صورتی که نرم افزار های موجود در سایت به دلیل تغییرات سایت های مرتبط با نرم افزار ، نیاز به آپدیت داشته باشند ، نرم افزار حد اکثر تا ۵ روز آپدیت خواهد شد و به صورت رایگان در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت.

* بعد از خرید ، نرم افزار از حداقل ۱ دقیقه تا حداکثر ۲۴ ساعت بعد برای خریدار ایمیل میشود ؛ پس لازم است ایمیل را حتما هنگام خرید در فرم وارد کنید. در هنگام خرید، در قسمت توضیحات، نام نرم افزار مورد نظر خود را ذکر کنید.

* هر نسخه از نرم افزار روی ۱ سیستم نصب میشود ؛ خرید نسخه های بیشتر ، شامل ۳۰ درصد تخفیف میشود.

* کد فعالسازی نرم افزار،از طریق ایمیل و ١ تا ٢۴ ساعت بعد از ارسال کد نرم افزار، برای شما ارسال میشود.

* در صورت بروز هرگونه مشکلی که منجر به قابل استفاده نبودن نرم افزار از طرف سایت پی سی پروگ بشود، هزینه ی نرم افزار خریداری شده از برگشت داده خواهد شد. این پروسه ۲ تا ۴ روز کاری به طول خواهد انجامید.

* نسخه های بعدی نرم افزار، به صورت رایگان در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت.

* پشتیبانی از طریق جیمیل (ساعت ۱۱ تا ۲۱) و آیدی تلگرام (ساعت 10 تا 23) ، سیستم پشتیبانی تیکت سایت (ساعت 10 تا 23) و چت آنلاین سایت (ساعت 10 تا 23) انجام میشود.

* خرید نرم افزار، به منزله ی تایید بند های بالا میباشد.

* بند های فوق قابل تغیر اند.

یک دیدگاه بنویسید

*

code